01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Minilo je prijetno in igrivo poletje in prišel je september. Skupina Medvedki je zakorakala v novo vrtčevsko leto skupaj z novim članom. Prve dni smo se spoznavali in kmalu je postal del nove ekipe. Vsak dan smo starejši, bolj razigrani in navihani. Dan začnemo z nasmehom na obrazu in se spopadamo z vsakodnevnimi izzivi. Po navdihu knjige meseca (Velika skrivnost, E. Battut) smo na vrtčevskem igrišču posadili skrivnost. Mesec september je minil v znamenju pričetka jeseni in enakonočja, ki smo ga obeležili z Jesenskimi igrami brez meja. Slednje so potekale na igrišču, kjer so bile pripravljene različne postaje. Otroci so uživali v prevažanju buč s samokolnico, prenašanju koruze in kotaljenju buč. Sedaj pa se že veselimo novih dogodivščin in vam pošiljamo en velik medvedji objem.
Napisala: Eva Kocjan