01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

V oktobru smo praznovali teden otroka. V tem tednu so si otroci ogledali Kamišibaj in lutkovno predstavo Krtek Zlatko, sodelovali so pri teku vrtca in svojo igralnico so, za eno dopoldne, zamenjali z igralnico skupine Gumbkov. V oktobra sta nas spremljali knjiga Lov na medveda (M. Rosen) in pesem Iščemo medvedka (J. Bitenc). Knjiga in pesem sta nas popeljali v gozd, kjer smo se igrali in raziskovali. V gozdu na srečo nismo našli medveda, smo pa našli močerada, polža in mravlje. Prvič v tem šolskem letu smo se odpravili v knjižnico Daneta Zajca. V knjižnici smo gledali knjige, se igrali in poslušali pravljico. Ker so bili otroci nad knjigami tako navdušeni, smo si en kup knjig tudi izposodili. Sklenili smo, da knjižnico in gozd obiščemo tudi v mesecu novembru.

Prispevek napisala: Kristina Klopčič