01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Prvo jesensko listje na drevesih se je obarvalo v rumene, rdeče in rjave barve, za to smo otroci oddelka Miške veliko časa preživeli zunaj. Opazili smo tudi drevesa pod šolo in prisluhnili šelestenju obarvanega jesenskega listja pod nogam. Veliko truda smo vložili, da se na sprehodu vsi držimo bibe, ki jo vodimo na krajše potepe okoli našega vrtca. Seznanili smo se s pravljico Neli in Cezar Jeseni, ter prisluhnili pripovedovanju knjige o Smrkcih dečku iz oddelka Metulji. Zelo radi tudi pristopimo k ustvarjanju in igri. V našem oddelku je še vedno igra tista, preko katere povežemo ostale dejavnosti in nas vodi preko dni, ki nam v vrtcu res hitro minevajo.
Vsi skupaj vas prav lepo pozdravljamo in vam sporočamo, da se bomo še naprej trudili, da nam bo v vrtcu prijetno in lepo.

Prispevek napisala: Neža Urankar