01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si
Spet je tu oktober in tudi “Slončki” smo veselo zakorakali v novo vrtčevsko leto. Prvih nekaj srečanj smo namenili medsebojnemu spoznavanju in ustvarjanju na temo “To sem jaz”. Praznovali smo že nekaj rojstnih dni prijateljev in izkoristili prijetne jesenske temperature na vrtčevskem igrišču. Odšli smo tudi na krajši sprehod v okolici vrtca in šole. Poslušali smo šelestenje listov ter opazovali kakšnih čudovitih pisanih barv so. Nabirali smo jih v veliko košaro, nato pa jih skupaj odnesli v vrtec. Tam smo se z njimi igrali, jih primerjali in jih uporabili pri ustvarjanju. Naučili smo se novo jesensko pesem, sedaj pa gremo veselo na “krompirjeve” počitnice!
Lep jesenski pozdrav, “Slončki” s Patricijo in Anjo.

Prispevek napisala: Patricija Oblak