01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

V novembru, predzadnjem mesecu v letu, se narava počasi pripravlja na počitek. Vsakodnevno smo na naših sprehodih opazovali spremembe v naravi, spreminjanje barv drevesnih listov, njihovo odpadanje, drevesne in gozdne plodove, ki so kot nalašč za prijetno ustvarjanje jesenskih okrasitev. Pogovarjali smo se o bližajočih praznikih, branje pravljic pa smo vsaj za eno dopoldne preselili v knjižnico, kjer imajo res veliko knjig, tako da je vsak lahko pogledal tisto, ki mu je bila po godu. Širili smo naše znanje angleščine in prepevali pesmi držav, preko katerih potuje naš vlak domišljije. Ob tradicionalnem slovenskem zajtrku smo se seznanili z Župančičevo pesmico Ciciban in čebela ter si izdelali vsak svojo čebelo. S svojimi vrstniki smo se poveselili ob rojstnih dnevih ter se veliko veliko igrali.

Zapisala Irena Malovrh