Otroci so veliko časa preživel v naravi. Prvič smo se odpravili na daljši sprehod do Rudnika pri Moravčah. Otrokom smo v jutranjih krogih prebirali pravljico »Zverjašček«, peli zimske pesmi, učili novih bibarij in deklamacij. Vsak otrok je tudi pobarval in nalepil Zverjaščka na kartonasti papir. Na valentinovem dnevu so otroci naredili srce prijateljstva. Ogledali so si lutkovno predstavo »Kroki in prijatelji«, ki je spadal v abonma lutkovnih predstav FRU-FRU. Na pustni torek so se otroci našemil, izdelovali pustne maske in imeli pustno rajanje z ansamblom Fantje z dveh bregov. Proti koncu meseca je otroke presenetil sneg, ki so se ga zelo razveselili.

Prispevek napisal: Gregor Klopčič