MAREC IN MIŠKE

Mesec marec nam je poleg spoznavanja naših družin z lepim vremenom omogočil veliko gibanja na svežem zraku. Dva tedna smo skupaj z vašimi otroki preživeli na kratkih sprehodih ter se igrali tudi na naši terasi pred igralnico. Otroci imajo gibanje radi, kjer z gibanjem pridobivajo nove izkušnje ter utrjujejo že znane gibalne koncepte.
Prva dva tedna v marcu sta minila prehitro in nismo si predstavljali, da nas bo neznani virus ločil za nedoločen čas. Veseli me, da smo ostali povezani, ob tem bi se zahvalila vsem staršem, ki pošljeta vaša doživetja z vašimi malčki. V upanju, da se čim preje vidimo vas vse prav lepo pozdravljam.

Prispevek napisala: Neža Urankar