01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

VSE DIŠI PO POMLADI!

Spomladanski čas je s seboj prinesel lepše in toplejše dneve, ki smo jih s pridom izkoriščali za vsakodnevno gibanje na prostem. Obiskovali smo zunanjo teraso igralnice in vrtčevsko igrišče, kjer smo se veselili prostega gibanja in gibalnih iger. Radi smo se z bibo sprehodili, ter se vsega novega razveselili. Na poti smo bibo dobro »čuvali«, da je ne izgubimo. Občudovali smo naravo, ki se prebuja, ter z velikim zanimanjem opazovali okolico in ljudi okoli nas. Seznanili smo se z novo prstno igrico, ter se udeležili skupinskega fotografiranja otrok. Razpoloženi in dobre volje smo se zadrževali po igralnih kotičkih, ter se veselili skupnega druženja ob likovnem ustvarjanju. Ob praznovanju mednarodnega dneva žena smo ustvarili šopek pisanih rož, ki smo jih vstavili v vazo. Seveda nismo na naše moške pozabili (dan mučenikov), ter jih presenetili z osebnim voščilom in skupnim likovnim izdelkom, opremljenim s pesmico o očku korenjaku. Žal nas je sredi meseca presenetila informacija o epidemiji nalezljive bolezni. Z odredbo vlade RS so se zaprle vse šole, vrtci in druge izobraževalne ustanove po državi. Zdaj kilometri nas delijo, vendar ne tudi naših čustev ;) Držimo pesti, da se kmalu spet vidimo! Do takrat pazite nase, ter ostanite zdravi in doma!

Z lepimi pozdravi, Suzana