01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Žabice v juniju in v pričakovanju poletnih doživetij

Komaj smo pričakali junij, ko smo uživali v raziskovanju travnika in okolice, predvsem pa smo z opazovalnimi lončki opazovali drobne živali; spoznavali smo mravljo, polža, čebelo, gosenico. Na dano temo smo spoznavali nove pesmi, bibarije in druge igre ter neizmerno uživali v prelepem okolju, ki nas obdaja. Imeli smo tudi prelep skupni zaključek s starši in krajšim nastopom otrok, ob tem nas je obdajal pogovor o preteklem letu in vseh naših prijetnih dogodkih.
Vsi smo že v pričakovanju poletnih doživetij, ki nas čakajo doma in seveda tudi v vrtcu. Otroci iz skupine Žabice in strokovni delavki Ivanka ter Ana vam želiva prelepa, nepozabna, predvsem pa mirna doživetja.

Zapisala: Ana Gerčar.