01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

September je bil za skupino Žabice mesec uvajanja. Prilagoditi smo se morali na novo igralnico, pridružila sta se nam dva nova otroka, zamenjava vzgojiteljice, nove igrače. Veliko časa smo preživeli na prostem: odpravili smo se na izlet do ribnikov, se sprehajali okoli vrtca in šole ter za reko Drtijščico ob sprehajalni stezi. Čas smo preživeli tudi na vrtčevskem igrišču in terasi vrtca, skratka izkoristili smo vsak sončni žarek, ki nas je razveselil.
Praznovali smo dva rojstna dneva, dva otroka sta namreč upihnila že drugo svečko. Pričeli smo z ustvarjanjem v deževnih dneh ter tako zapolnili naše dopoldne.
Kljub malo solzam smo se privadili eden na drugega in bomo sedaj veselo zakorakali naprej v mesec oktober in novim dogodivščinam naproti.

Prispevek napisala: Petra Štefan