01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Počasi bo na naši spletni strani zaživel tudi kotiček za starše. Razdelili smo ga na tri dele: vzgojni nasveti, kjer vam bom svetovala sama, ali pa bom dodala kak uporaben članek drugih avtorjev. Za tiste, ki želite sami raziskovati in brati, bo na voljo priporočena literatura za starše in pa seveda koristne povezave, predvsem na spletne strani s pedagoško vsebino.

Kot sem vas obveščala že v decembru Pozitivna psihologija v januarju in februarju, ob sredah in sobotah brezplačno ponuja predavanja različnih strokovnjakov. Brez skrbi, če predavanja ne morete poslušati ob 18.uri, ko poteka v živo, lahko poslušate tudi posnetke, ki so objavljeni na spletni strani Maraton pozitivne psihologije in tudi na njihovi Facebook strani. Predavatelji so res kvalitetni, toplo priporočam.

Preteklo soboto je bilo na tej spletni strani predavanje Ksenije Kos, na temo Nazaj na konja – kako ravnati, ko otrok doživi negativno izkušnjo. Za več o tem, boste pa pokukali v Kotiček za starše zgoraj.

Mateja Andrejka, svetovalna delavka