01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

V mesecu maju smo se pogovarjali o našem okolju: spoznavali smo pomembne stavbe v Moravčah in jih, samo od zunaj zaradi trenutnih razmer, obiskali. Imeli smo fotoorientacijo, na kateri so otroci po fotografijah iskali stavbe. Na vsaki točki so prejeli štampiljko na kartonček s fotografijami. Otroci so se ob dejavnosti zelo zabavali. Pogovarjali smo se, kaj v kateri stavbi imajo oziroma kaj lahko počnemo. Drugo polovico meseca smo imeli namen raziskovati naravo, a kaj, ko je bilo vreme tako kislo. Ven smo se odpravili v palerinah in skakali po lužah ali pa izkoristili vsako suho vreme za sprehod. V igralnici smo se igrali, ustvarjali in prepevali ter praznovali rojstne dneve.
Hladen mesec maj je za nami in komaj že čakamo, da pridejo toplejši dnevi, ko bomo uživali ob igri zunaj na prostem.
Skupina Žabice