01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Nova igralnica, novi prijatelji, nove vzgojiteljice….a vse to nam ni vzelo poguma za raziskovanje. Prijatelje in vzgojiteljice smo spoznali, pravila smo osvojili in sedaj že vsi vemo na kateri polici nas čakajo tiste najboljše igrače.
Potem pa se je začelo raziskovanje. Na igrišču smo našli dinozavre, ki jih sedaj pridno hranimo. V gozdu smo naredili velikanski kres na katerem smo spekli kostanj. Na sprehodu ob Drtijščici smo našli mlinček prijateljstva in bager, ki je prestavljal ogromne skale. V ribniku smo iskali paglavce…. nismo jih našli, ker je jesen, in so že zrasli v žabe. V knjižnici smo se smejali, ker nam je knjižničarka prebrala smešne pravljice. Pa naučili smo se nekaj smešnih pesmic. September je bil res krasen mesec.

Prispevek je napisan iz otrokovega pogleda na svet.

Kristina Klopčič