01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Mesec oktober je bil v Sončkih zelo pester in kratek. Praznovali smo teden otroka, se veliko igrali, k nam je prišla tudi Mojca Malovrh, ki nam je predstavila glasbeno pravljico Kdo je videl mačko?. V tednu požarne varnosti smo si ogledali gasilski dom v Moravčah, spoznali poklic gasilca ter se pogovarjali o varnosti v primeru požara. Zadnji teden smo se posvetili bučam, jih izrezovali ter se naučili pesem o buči. Buče, ki so nam ostale smo odnesli v gozd, kot hrano za živali. Odpravili smo se na sprehode v bližini in daljni okolici vrtca ter opazovali neizmerno jesensko lepoto narave.
Sedaj pa hitimo že novim dogodivščinam naproti.

Zapisala vzgojiteljica Špela Mihelčič                               Fotografije: Marta Bezovšek