01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Leto 2021 se je poslovilo in z veseljem smo zakorakali v novo leto. Vrnili smo se v našo igralnico in si prve dni novega leta vzeli čas za igro, crkljanje, petje pesmic in ples. Zaradi manjšega števila prisotnih otrok smo večino meseca preživeli v igralnici »Miške«, a se zato nismo prav nič manj zabavali. Spoznali smo nove prijatelje, nov prostor in igrače. Redno smo odhajali v vrtčevsko telovadnico, kjer smo urili naše gibalne sposobnosti, se žogali, plezali in veliko tekli. Tudi vreme nam je bilo naklonjeno in smo odhajali na krajše, včasih pa tudi daljše sprehode. Ker nam januar ni prinesel snega, smo si ga pričarali kar v igralnici – namesto snega smo uporabili vato ter se z njo kepali in iz nje izdelali snežake. Ogledali smo si predstavo o babici Zimi. Ob plesnih gibih smo se naučili njeno pesmico.
Lepo vas pozdravljamo otroci iz skupine »Medvedki« s Klavdijo in Anjo

Prispevek zapisala: Klavdija Gorišek