01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Mesec februar je bil obdan s pravljicami. V tednu pravljici smo pravljice brali preko dopoldneva, pred počitkom in spoznavali zgodbe pravljičnih likov. Podrobno smo se vživeli v lik Janka in Metke, kjer smo izdelali svojo sladkorno hišico.
Spoznali smo tudi Pasavčka, ki nas je poučil o promet ter pravilnem ravnanju v prometu. S svojim znanjem nas bo navdihoval še v začetku meseca marca.
V zadnjem tednu – čas zimskih počitnic pa smo bili združeni s skupino Gumbki. V tem času smo se predvsem družili, zabavali in igrali s svojimi prijatelji. Veliko smo bili na svežem zraku in sončku ter se sprehajali po travnikih in gozdovih.
Zadnji dan smo se pripravljali na pustovanje, izdelali klovne ter se naučili pustno pesem.
Naslednji dan pa smo imeli pohod maškarc po Moravčah ter pustno rajanje v telovadnici skupaj z otroki iz skupin Polž in Gumbki.