01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Pa smo dočakali še najbolj zabaven mesec letu.
Najprej smo se podali na zaključni izlet skupaj z otroki iz skupine Gumbki. Odpravili smo se na Primorsko, kjer smo si ogledali mesto Piran in raziskovali podvodni svet v Akvariju Piran. Sledila je vožnja do plaže “Mokra mačka” v Kopru, kjer smo pojedli zasluženo kosilo, nato pa se poigrali na ogromnem igralu – gusarski ladji. Po igri smo se preoblekli v kopalke in stekli do morja, kjer smo se pogumno osvežili v vodi in se igrali s kamenčki. Čas je prehitro minil in tako smo se polni novih vtisov odpravili nazaj v Moravče.
Po zaključnem izletu nas je čakal že novi izziv – zaključek skupine, kjer smo se staršem predstavili s kratkim nastopom, nato pa je sledilo druženje na vrtčevskem igrišču. Tudi to smo opravili z odliko, zato so nas v nadaljevanju meseca čakale samo še sproščene dejavnosti: praznovanja rojstnih dni vseh, ki praznujejo v mesecu juliju in avgustu, pozdrav poletju, vodni dnevi ter predvsem veliko druženja in igre.

Čebelice se sedaj odpravljamo na zaslužene počitnice, zato nasvidenje do septembra!

    

Dostopnost