01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Juhuhu, vrtec je že tu in “Metulji” smo nazaj! Prvega septembra je v našo igralnico priletelo 24 metuljev; nekateri že stari znanci, drugi pa povsem na novo. Mesec september smo izkoristili za spoznavanje drug drugega, navajanje na novo igralnico, vzgojiteljice ter učenja pravil.
Za nami so že prvi zanimivi dnevi pestrega dogajanja. V tem mesecu smo praznovali kar 4 rojstne dni, obiskali ljudsko knjižnico, praznovali prvi jesenski dan, imeli množični tek otrok in še marsikaj drugega. Dneve smo v večini preživljali zunaj, v objemu gozda, na vrtčevskem igrišču, ter se podali tudi na prvi pohod letos, na Sv. Mohorja.

Zelo se veselimo oktobra, ki nam bo prinesel marsikaj zanimivega!
Lepo vas pozdravljamo, »Metulji« s Klavdijo, Marto in Brigito

          

Dostopnost