01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Skupino Polžki letos sestavlja 6 deklic in 13 dečkov, skupaj 19 radovednih otrok različnih starosti – od najmlajših enoletnikov pa vse do otrok četrtega leta starosti. Mesec september smo izkoristili za uvajanje na novo okolje, nove prijatelje, novo igralnico. Izkoristili smo lepo vreme in se skoraj vsak dan odpravili ven – na sprehod, igrišče ali pa smo bivali v okolici vrtca. Opazovali smo, kako se spreminja narava, praznovali s celim vrtcem prvi jesenski dan in se preizkusili v jesenskem poligonu. Obiskali smo knjižnico, kjer si otroci preko knjig širijo znanje in besedni zaklad.
Ob uspešnem uvajalnem obdobju, ko pojokamo samo še takrat, ko je res hudo in nujno =), se veselimo novih dogodivščin v tem vrtčevskem letu.

Prispevek zapisala: Petra Štefan

     

 

Dostopnost