01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Prijateljstvo je vrednota, katero potrebuje vsak izmed nas. Tudi otroci v vrtcu že tkemo prijateljske vezi, ki so iz dneva v dan močnejše. Med nami so nastali mehurčki tisočerih oblik, katere skrbno varujemo, da ne počijo. Zavedamo se, da brez prijateljev igra v vrtcu ne bi bila tako zanimiva, zabavna, poučna.
Mesec september je znan po svoji barvitosti in tudi v naši skupini je bil september barvito obarvan z različnimi dejavnostmi. Zakorakali smo v novo igralnico, kjer so se nam pridružili novi prijatelji. Starejši otroci z veseljem priskočimo na pomoč, jim po svojih zmožnostih pomagamo, se z njimi igramo, potolažimo, če kdaj zajokajo, skratka ponosni smo nase, da že toliko zmoremo, da lahko pomagamo našim najmlajšim v skupini. Najmlajši se z veseljem prepustimo razvajanju starejših, pri tem jih pozorno opazujemo in posnemamo. Seznanili smo se tudi z novim simbolom skupine, spoznali novo pesem Murenčki in likovno ustvarjali. Pridružila se nam motivacijska lutka murenček, ki nas vsakodnevno razveseljuje s svojo navzočnostjo in dejavnostmi. Barvito pa ni bilo samo v igralnici, ampak tudi zunaj na prostem, v naravi. Radi smo opazovali naravo, dogajanje v okolici in se razveselili prihoda botre jeseni.

Lep jesenki pozdrav, otroci iz skupine Murenčki z Mojco in Bojano

    

Dostopnost