01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Medvedki smo v tem mesecu spoznavali zimska oblačila. Oblačili smo pingvine in oblačila razvrščali po barvi. Likovno smo ustvarjali kape in rokavice ter prepevali zimske pesmice Jaz sem snežak in Babica Zima. Izdelali smo zimski plakat, ki krasi eko oglasno desko v vrtcu. Ker v začetku meseca zunaj še ni bilo snega, smo si ga v igralnici pričarali z vato.
Hodili smo na krajše in daljše sprehode, uspelo nam je tudi do Ribnikov. Ko pa je zapadel sneg, smo se ga zelo razveselili, odšli smo na igrišče, kjer smo naredili sneženega medvedka, se kepali in uživali. Obiskali smo krajevno knjižnico, kjer nam je knjižničarka prebrala pravljico. Otroci so si ogledali gledališko predstavo Živali pri babici Zimi, ki smo jim jo pripravile vzgojiteljice spodnjega vrtca.

Lepo vas pozdravljamo, »Medvedki« s Patricijo, Anjo in Vesno

      

Dostopnost