01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

V mesecu februarju smo vsak dan prebrali vsaj eno pravljico, večinoma so bile to ljudske pravljice. Spoznavali smo ljudske običaje in navade, se naučili dva nova ljudska plesa in prepevali ljudske pesmice. Otroci so imeli možnost, da so od doma prinesli svojo najljubšo pravljico, ki smo jih dan pred Prešernovim kulturnim praznikom tudi skupaj prebirali. Spoznali smo slovensko zastavo, himno in ostale značilnosti naše lepe Slovenije. Obiskali smo knjižnico in se sprehajali po Moravčah. Naj dogodek tega meseca pa je bil zagotovo PUST, ko smo skupaj z vsemi otroki vrtca preganjali zimo in se odpravili na pustno povorko po našem kraju. Sledilo je pustno rajanje v telovadnici vrtca. Imeli smo tudi zimske počitnice in tako se od meseca februarja že poslavljamo. Še čisto malo, pa bo pomlad…
Skupina Polžki

Prispevek zapisala: Petra Štefan

    

Dostopnost