01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

April nam je prinesel sončne in deževne dni, ne glede na vreme, smo se »Medvedki« veliko gibali. Ko nas je razvajalo sonce, smo se odpravili na krajše in daljše sprehode. Prvič smo se podali na pohod na Hribce, s seboj smo vzeli sadno malico – jabolka in banane. Ugotovili smo, da se dobro počutimo, ko smo zunaj, se gibamo in zdravo jemo. Med potjo pa smo si čas krajšali s prepevanjem pesmic.
V tem mesecu obeležujemo svetovni dan zdravja, izvajali smo različne dejavnosti in ob njih spoznavali, kako skrbimo za svoje zdravje.
Tudi na svetovni dan Zemlje nismo pozabili, posadili smo fižolčke, jih skrbno zalivali in se razveselili, ko so pokukali iz zemlje.
Radi skrbimo za svoje zdravje in za naš planet.

Lepo vas pozdravljamo, otroci skupine »Medvedki« s Patricijo, Anjo in Vesno

    

Dostopnost