01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

V mesecu aprilu smo se odzvali povabilu čebelarjev iz naše občine in si ogledali ČEBELARSKI DOM. Z veliko vneme in znanja so nam predstavili svoj muzej, svoje delo in pred vsem delo in pomen čebel za nas ljudi. Z veliko slastjo smo okusili med in se posladkali. V tem mesecu smo tudi obeležili dan ZEMLJE, na ravni vrtca smo izvedli tek ob Drtijščici in sledili nalogam, ki jih je pripravila vzg. Petra.
Ker pa krepimo veščine prijaznosti smo povabili mlajše otroke oddelka SONČKI na pohod na SV. MOHOR. Svojo roko smo podali mlajšim in zakorakali v lepem vremenu na čudovito lokacijo, kjer smo se naužili vitamina D in sladkih skrivnosti.
Meseci hitro minevajo, mi pa rastemo in pridobivamo nove poglede na vse, kar nas obdaja tako polni radovednosti vstopamo v novi mesec MAJ !

Zapisala: Neža Urankar

     

Dostopnost