V mesecu maju smo se v skupini Čebelice najprej posvetili naravoslovnim dejavnostim. Opravili smo kar nekaj naravoslovnih poizkusov, med katerimi nam je bil najbolj zanimiv vulkan.
Obiskala nas je ga. Nataša, s katero smo se v sklopu zobne preventive pogovarjali o ustni higieni in si seveda umivali zobe.
Praznovali smo kar tri rojstne dneve, odpravili pa smo se tudi na daljši pohod do gradu Tuštanj.
Ker smo celo leto pridno vadili petje na pevskih vajah, smo se v tem mesecu pridružili Vseslovenskemu petju s srcem in skupaj s šolarji zapeli nekaj čudovitih pesmi. Pevsko dopoldne pa smo nato izkoristili še za ogled šolskih prostorov.
Ogledali smo si lutkovno predstavo dijakov srednje šole Kamnik in se podali na raziskovanje gozda.
Mesec maj pa smo končali na prav poseben način: obiskali smo Jurčkov dan in obeležili 50-letnico vrtca, kjer smo tudi pogumno zapeli kot nastopajoči.

Sedaj pa vsi že nestrpno pričakujemo bližajoče poletje.

Zapisala: Urša Zajc