Sončki vam z veseljem sporočamo, da smo uspešno zakorakali proti koncu vrtčevskega leta.
Lepo junijsko vreme smo izkoristili in se odpravili na težko pričakovani zaključni izlet skupine v Arboretum Volčji Potok.
Tja smo se odpravili skupaj z prijatelji iz skupine Pikapolone.
Uživali smo v vodenem ogledu parka in se najbolj razveselili igral, ki so nas na koncu ogleda pričakali.
Skupaj smo preživeli čudovit dan na prostem. Razveselili pa smo se tudi vožnje z avtobusom, ki nam bo ostala v lepem spominu. Večina otrok je bila prvič na avtobusu.
S tem pa naših lepih trenutkov še ni bilo konec. Ogledali smo si tudi predstavo z naslovom: Zvezdica Zaspanka in se kar dvakrat sladkali, saj smo praznovali dva rojstna dneva.
Nadaljevali z prvim poletnim dnevom, ki smo ga obeležili na prav poseben način. Ali mogoče uganete kako?
Naj vam namignemo, da smo bili vsi mokri in razigrani ,saj smo organizirali vodne igre na vrtčevskem igrišču kjer smo otroci res uživali.
Da pa je bil vstop v poletje res pravo, smo se s sladoledom posladkali.
Sedaj pa se vsi veselimo težko pričakovanih počitnic, ki so pred nami in se veselimo novih izzivov, ki nas čakajo v novem vrtčevskem letu.

Prispevek zapisali: otroci iz skupine »Sončki« z Vido in Barbaro